Uşak Kayaağıl Termal 64100 Uşak 0 539 336 02 070 539 336 02 07 kayagiltermal@usak.bel.tr

Hakkımızda

KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİNE

HOŞ GELDİNİZ

Kayaağıl Termal Tesisleri 4996,56 m2 alana Sahip 40 Oda 168 Kişi Kapasitesi İle Hizmet Vermektedir. Tesis İçerisinde Piknik Alanları, Açık ve Kapalı Termal Havuz, Termal Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Açık Yüzme Havuz, Aqua Park ve Cafe Restorant Bulunmaktadır. Açık ve Kapalı Termal Havuz, Termal Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Açık Yüzme Havuz, Aqua Park Uşak İline ve Halkımıza en üst standartlarda hizmet sunabilmek için TADİLATTADIR. 

  • TOP TERMAL EV SAYISI

    40
  • MAKSİMUM KİŞİ KAPASİTESİ

    168
  • TOPLAM TESİS ALANI

    4996.56
KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERİ

TESİS HAKKINDA

Kayaağıl Termal Tesisleri 4996,56 m2 alana Sahip 42 Oda 168 Kişi Kapasitesi İle Hizmet Vermektedir. Tesis İçierisinde Piknik Alanları, Açık ve Kapalı Termal Havuz, Termal Hamam, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası, Açık Yüzme Havuz, Aqua Park ve Cafe Restorant Bulunmaktadır. Tesisimiz Siz ve Sevdiklerinize Temiz, Rahat, Konforlu, Ulaşımı Kolay Bir Tatil İmkanı Sunmaktadır. Tesis İçerisinde 3 Farklı Konsepte Termal Evler , Piknik Yapabileceğiniz Şömineli Piknik Alanları, Süreli Açık Market,Cafe ve Restoran İle Siz Değerli Misafirlerimize Hizmet Vermektedir. Yaklaşık Olarak 40-44 °C Dereceyi Bulan Mineral Oranı Yüksek Termal Su İle Hem Termal Evlerimizde Hem de Tesis İçerisindeki Türk Hamamı Ve Termal Havuzlarımızdan Faydalanabilirisiniz. Tesis İçerisinde Bulunan Aqua Park ve Açık Kapalı Yüzme Havuzlarında Eğlenirken Aynı Zamanda Sauna, Türk Hamamı ve Tuz Odasında da Rahatlamanı Keyfini Çıkarabilirsiniz.

TESİS HİJYENİ HAKKINDA

Tesis Her 15 Günde İlaçlama Firması Tarafından, Her 3 Günde Bir Tesis Çalışanları Tarafından İlaçlama Ve Dezenfekte Edilir.Tesis Sürekli Temizlenir Ve Her Gece Genel Temizliği Yapılır.Termal Havuzlar Ve Termal Jakuzıler Hergün Boşaltılıp Dip Temizliği Yapılır. Küçük Tatlı Su Havuzları 15 Günde Bir Büyük Tatlı Su Havuzu Ayda Bir Su Değişimi Yapılır. Tatlı Su Havuzlarının Sıcaklıkları 30 Dereceyi Geçmez Çünkü 30 Dereceden Sonra Suda Bakteri Ürer.